Langue Onze

szkoly_02

Szkoła LANGUE ONZE ma swoją siedzibę w Tuluzie. Została założona w 1991 roku.
Szkoła jest członkiem grupy FLE, posiada akredytację TANDEM International sprawującą stałą kontrolę nad placówkami prywatnymi zajmującymi się nauczaniem języka francuskiego. Posiada również znak Jakości w nauczaniu języka francuskiego jako obcego.

Zajęcia odbywają się w przestronnych salach starej kamienicy, mieszczącej się w centrum historycznym miasta, 5 minut pieszo od Placu de la Capitole oraz 2 minuty od stacji metra.

LANGUE ONZE zaprasza na kursy jedno- lub dwutygodniowe, gdzie oprócz nauki na wysokim poziomie, proponuje swoim studentom bogaty program kulturalny wliczony w cenę kursu.

W OFERCIE:

 • kurs tygodniowy: 20 lekcji 50-minutowych z zakwaterowaniem i wyżywieniem oraz 3 zajęcia kulturalne – cena 605 euro
 • kurs tygodniowy: 20 lekcji 50-minutowych z zakwaterowaniem i dostępem do kuchni oraz 3 zajęcia kulturalne – cena 510 euro
 • kurs 2-tygodniowy: 20 lekcji 50-minutowych z zakwaterowaniem i wyżywieniem oraz 6 zajęć kulturalnych – cena 900 euro
 • kurs 2-tygodniowy: 20 lekcji 50 minutowych z zakwaterowaniem i dostepem do kuchni oraz 6 zajęć kulturalnych – cena 720 euro
 • W dodatkowej opcji można dokupić wycieczkę jednodniową poza miasto w cenie 35 euro.Istnieje możliwość obniżenia ceny w przypadku, gdy student decyduje się na zorganizowan ie zakwaterowania we własnym zakresie.

  Miasto Tuluza jest piątym co do wielkości miastem we Francji i jest jedną z ważniejszych miejscowości w południowej części kraju.
  Tuluza nazywana jest powszechnie -Różowym miastem-, od koloru niezwykle powszechnej tutaj cegły.
  Miasto to jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów, a jego atmosferę w dużej mierze kształtuje ogromna liczba studentów.