Kolorowy Paryż

3

ACCORD PARIS Szkoła Języka Francuskiego została założona w 1988 roku, usytuowana jest w centrum Paryża, między Wielkimi Bulwarami, Operą Garnier, Muzeum Louvre, Katedrą Notre Dame i Beauboug.

Szczegóły

 91 EFI PARIS
Poziom nauczania w szkole EFI należy do najwyższych tego typu szkół w Paryżu. EFI posiada znak jakości nauczania i proponuje najniższe ceny kursów.
Polecana studentom korzystającym z programu Leonardo da Vinci oraz praktykującym nauczycielom języka francuskiego w ramach stypendium Comenius

Szczegóły

 9 ECOLE SUISSE INTERNATIONALE PARIS i DIJON Wyższa Szkoła Prywatna specjalizuje się w kursach przygotowujących na studia uniwersyteckie we Francji.
Polecamy szczególnie studentom rozważającym podjęcie nauki według programu Sokrates.
NOWOŚĆ! Szkoła proponuje płatny staż zawodowy w przedsiębiorstwach francuskich i szwajcarskich na terenie Paryża.

Szczegóły

 93 OISE PARIS powstał w 2000 roku. Jest placówką zarejestrowaną w Ministerstwie Edukacji Narowej nr 667, jest członkiem grupy FLE oraz UNOSEL.

Studentami są parlamentarzyści europejscy, ambasadorowie, kadra zarządzająca takich firm jak Sanofi-Aventis, Chanel, UNESCO, ONZ.

Instytut OISE Paris to nasz numer 1 wśród szkół wyspecjalizowanych w nauczaniu języka francuskiego w biznesie i prawie.

Szczegóły

 paris-langues FRANCE LANGUE, PARIS

Paris Langues to szkoła dla osób poszukujących jednocześnie kursu języka francuskiego na wysokim poziomie, zakwaterowania w akademiku z wyżywieniem oraz bezpłatnego programu kulturalnego po zajęciach.

Paris Langues to nasz partner numer 1 w zakresie organizacji kursów języka francuskiego dla grup licealistów, studentów oraz przyjaciół i znajomych.

Szczegóły